ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

HYBRO

Speciální luční brány HYBRO se skládají ze tří částí - středová část je pevná a krajové sekce jsou hydraulicky sklopné (kromě 3m verze). Brány HYBRO se vyrábějí v záběrech 3 , 4 , 6 , 8 metrů.
 Dále stroj sestává ze dvou pracovních sekcí. První sekce je 3 řadá síť z litinových segmentů ( stejná jako u klasických bran). Síť je volně zavěšená - výborné kopírování terénu. Druhou sekci tvoří 3 řady nosníků, na kterých jsou umístěny pružiny o průměru 10 mm. Pera jsou výškově stavitelná pomocí klik, což zaručuje bezproblémové nastavení stroje. Síť z litinových segmentů vyrovnává terén, rozhrnuje zvířecí exkrementy a krtiny.  Sekce s pružinami  čistí louku. Zlepšuje rovněž cirkulaci vzduchu a vody, která stimuluje růst, odstraňuje plevele a připravuje povrch pro výsev. Práce s branami HYBRO poskytuje optimální a kompletní péči o louky a pastviny.

Speciální luční brány HYBRO mohou být vybaveny elektrickým nebo pneumatickým přísevem  nebo cambridge válci. Stroj "HYBRO" je registrován a chráněn patentem č. W.122-470 & 1280-01G DE.M.

Odkaz na videoprezentaci stroje: https://www.youtube.com/watch?v=nMsAUL7AQe0

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD