ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Krmné míchací vozy s 1 vertikálním šnekem bez nakládání

EUROMIX I Serie 70

Objem vany těchto krmných vozů je od 8 do 12 m3. EUROMIX I 870 / 1070 / 1270 má jeden nově koncipovaný míchací šnek, poháněný pomocí originální úhlové převodovky KUHN. Dvě protiostří šneku slouží k rychlému rozmělňování a optimálnímu promíchání hmoty. Dávkovací hradítka mohou být vpředu vpravo nebo vzadu vlevo pro uspokojení specifických požadavků zákazníka. Stroj je sériově vybaven jednoduchou elektronickou váhou na nezávislém rámu. Za příplatek je možné vybavit krmný vůz programovatelnou váhou s přenosem dat do počítače. Schůdky slouží ke kontrole procesu míchání. Z příslušenství lze objednat také různě dlouhé výložníky, které umožní krmení do všech krmných žlabů a stolů.

EUROMIX I Serie 80

Objem vany těchto krmných vozů je od 9 do 15 m3. EUROMIX I 980 / 1180 / 1380 / 1580 má jeden nově koncipovaný míchací šnek, poháněný pomocí originální úhlové převodovky KUHN. Dvě protiostří šneku slouží k rychlému rozmělňování a optimálnímu promíchání hmoty. Vpředu nebo vzadu může být oboustranný PVC dopravník, s možností vykládání doprava nebo doleva. Stroj je sériově vybaven jednoduchou elektronickou váhou na nezávislém rámu. Za příplatek je možné vybavit krmný vůz programovatelnou váhou s přenosem dat do počítače. Z příslušenství lze objednat hydraulický boční posun PVC dopravníku.

PROFILE Serie 70

Objem vany těchto krmných vozů je 4 a 6 m3. Stroj má velmi malé rozměry a pro snížení celkové výšky je náprava umístěna vzadu za vanou. Je možné krmit doleva nebo doprava otevřením hradítka nebo pomocí výložníku. Míchací šnek má v horní části dvojité stoupání a je poháněn pomocí originální úhlové převodovky KUHN. Tento krmný vůz je vhodný zejména pro farmáře a lze ho agregovat i se slabšími traktory.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD