ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Nesené obraceče

GF řada 102

Tyto obraceče jsou ideální pro menší traktory a jsou určeny pro soukromé zemědělce nebo malé a střední podniky. Unikátní je propojení jednotlivých rotorů pomocí patentovaných prstových spojek DIGIDRIVE, které se nezničí ani při náhodném zvednutí stroje a při zapnuté vývodové hřídeli traktoru – tento systém se snaží napodobit i ostatní výrobci, ale bez většího úspěchu. Obraceče se vyrábějí v záběrech od 4,20 m do 6,40 m.

GF řada 1002

Tato řada obracečů je oproti řadě 102 robustnější a je určena pro větší plošné výkony. Mechanické centrální natáčení kol pro práci na kraji pozemku je v základní výbavě stroje. Obraceče jsou velice robustní a mají rám ze jeklového profilu. Unikátní je propojení jednotlivých rotorů pomocí patentovaných prstových spojek DIGIDRIVE, které se nezničí ani při náhodném zvednutí stroje a při zapnuté vývodové hřídeli traktoru – tento systém se snaží napodobit i ostatní výrobci, ale bez většího úspěchu. Obraceče řady 1002 se vyrábějí v záběrech od 5,20 m do 8,70 m.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD