ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Vari Master 123

Nesené otočné pluhy VARI MASTER 123 jsou určeny podle počtu orebních těles pro maximální výkon traktoru od 105 do 210 PS. Tyto pluhy se vyrábějí ve dvou provedeních : buď jsou jištěné trhacími šrouby (model T) nebo jsou jištěné hydraulicky (model NSH).

Čtyřhranný rám s trojúhelníkovou výztuhou  ( vpředu 700 x 120 mm, vzadu 120 x 120 mm ), stavebnicový systém, rychloupínání do spodních ramen traktoru kat. II pro VM 3E/4 a kat. III pro VM 4E/5, vřeteno pro kombinované nastavení záběru přední radlice a tahu, hydraulické přestavování záběru s automatickým nastavením záběru přední radlice a tahu (Vario-Technik), dvojčinný válec pro otáčení pro dvojčinné hydraulické okruhy (nebo pro jednočinné  hydraulické okruhy s volnou zpátečkou – u typů bez stahování záběru pluhu), hydraulické zajišťování.

Výkon traktoru na radlici  min.  /  max. : 16 / 24 kW.

Záběr radlice = 30 až 50 cm, přestavitelný hydraulicky. 

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD