ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Mulčovače na údržbu krajiny

BKE

Tyto mulčovače jsou určeny pro údržbu krajiny a travnatých ploch. Tvar kapotáže je dimenzován na vysoký pracovní výkon a zároveň snižuje potřebný výkon traktoru. Kladiva jsou uspořádána do spirály pro lepší “nasávání“ rostlinných zbytků. Mulčovač může být vybaven bočním posuvem. Výška se nastavuje opěrným válcem. V převodovce je zabudovaná volnoběžka.

 

PRO

Stroj je určen pro profesionální údržbu krajiny a je vhodný i do horských oblastí. Kompaktní mulčovač, který je vhodný pro typy traktorů REFORM a AEBI. Připojení je blízko traktoru, čímž je zajištěna velká stabilita při práci ve svazích. Konstrukce rámu z vysoce odolné oceli HLE DOMEX MC700. Rotor má průměr 470 mm s kladivy uspořádanými do spirály. Vysoké otáčky mulčovacího rotoru 2300 min-1 zaručují bezvadný výsledek drcení i při vysoké pojezdové rychlosti.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD