ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Tažené baličky na hranaté balíky

SW 1614

Model SW 1614 je možno vybavit dvěma ovládacími systémy. Mechanická verze je ovládána lanky z kabiny a je možno ji dovybavit počítadlem balíků, ovinutí a automatickým zastavením. Tato výbava mění mechanicky ovládanou baličku v poloautomaticky ovládanou. Počítačem ovládaná verze využívá ovládací box poskytující veškeré informace a možnosti pro plně automatické operace v rámci celého procesu balení.

SW 4014

Díky teleskopickému provedení rámu baličky lze snadno balík naložit a manipulovat s ním pomocí rýhovaných otočných válců. Široký rozchod kol baličky zaručuje výbornou stabilitu stroje a pohodlný balící proces. Vše sledujete pouze z kabiny traktoru. I balíky, které leží v rozích pozemku lze snadno zabalit - jednoduše k nim zacouváte. Stroj má teleskopický rám - šířka při přepravě nepřesahuje 2,50 m. Tažná oj (připojení kat. II) a hydraulika jsou ovládány pomocí terminálu, proto není problém průjezd i těmi nejtěsnějšími zatáčkami. Na tažné oji jsou osazeny držáky pro 10 záložních rolí fólie. Stroj má dva páry větších ocelových válců a dva menší ocelové válce umístěné nad nimi. Tyto válce jsou poháněny převodovkou, uloženou mezi těmito válci. Zdvihání balíku pomocí válců má firma KUHN patentováno. Při tomto zdvihání nedochází ke znečištění balíků zemí. Pomocí horních menších válců je ovíjecí fólie dobře napínána, nedochází k tvorbě „faldů“ a kapacita plochy fólie je dobře využitá. Stroj SW 4014 je první balička na trhu kompatibilní se systémem ISOBUS. Zadání rozměru balíku a počet ovíjení se nastavuje jednoduše stisknutím tlačítka.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD