ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Tažené baličky na kulaté balíky

RW 1410 - tažená samonakládací balička

Pro balení na vlastním pozemku, včetně svozu balíků na jeho okraj, je určena tažená samonakládací  balička RW 1410. Tento stroj spojuje osvědčenou techniku balení otočným stolem s moderními technickými řešeními, zajišťujícími dlouhou životnost a spolehlivost stroje. Robustní konstrukce umožňuje převážet balíky do hmotnosti 1000 kg. Pro maximální stabilitu při práci na pozemku je standardně dodáváno rozšíření nápravy. Nízká konstrukce stroje nabízí nízkou nakládací výšku a zajišťuje šetrné odkládání zabalených balíků. Jednoduché mechanické ovládání pomocí lanovodů z kabiny traktoru je možno kombinovat s počítadlem + automatickým zastavením balícího stolu - poté pracuje systém plně automaticky. Komfortnější elektronické ovládání pracuje podle požadavků v plně automatickém režimu a nebo po jednotlivých krocích. Na přání je možno dodat tlumič pádu s překlápěčem balíků na základnu nebo osvětlení stroje.

RW 1610 - tažená samonakládací balička

Pro extrémní využití je určena tažená balička RW 1610. Její robustní konstrukce zajišťuje bezproblémové balení a svoz až dvou balíků s hmotností do 1100 kg. Již v základním provedení je montováno protizávaží nakládacího ramene pro vyšší stabilitu stroje, osvětlení pro přepravu a balonové flotační pneumatiky. Mechanické ovládání je pomocí lanovodů z kabiny traktoru a je kombinováno s počítadlem balíků a automatickým zastavením balícího stolu. Tento systém pracuje plně automaticky. Komfortnější el. ovládání pracuje dle požadavků v plně automatickém režimu a nebo po jednotlivých krocích. Třetí variantou je dálkové ovládání, které pracuje v polo nebo plno automatickém režimu. Na přání je  možno dodat tlumič pádu s překlápěčem balíků na základnu.

 

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD