ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Nesené baličky na kulaté balíky

RW 1100

Jsou-li balíky přepravovány k balení do místa určení, je nesená balička RW 1100 ideálním řešením. Dodává se ve dvojím provedení : ruční lankové ovládání, které může být umístěno vně traktoru na držáky baličky , a nebo uvnitř traktoru. Jde o jednoduchou a osvědčenou mechanickou verzi, která je na přání vybavena počítadlem a automatickým zastavením stolu. Druhou variantou je komfortní dálkové ovládání z kabiny traktoru, který naváží a odváží balíky. Po umístění balíku na balící stůl se stisknutím tlačítka spustí proces balení. V době, kdy se balík obaluje fólií, odvážíme předešlý balík na úložiště. Po automatickém ukončení balícího procesu, stisknutím tlačítka balík vyklopíme a celý proces se opakuje. Jeden pracovník tak obsluhuje celou linku. Maximální hmotnost balíku je 1200 kg.

RW 1200 – samonakládací nesená balička

Pro balení v místě určení, ale i na vlastním pozemku je zvláště vhodná balička RW 1200 s maximální hmotností balíku 1200 kg. Dva válce slouží pro naložení vlastního balíku a zároveň s ním při balení otáčejí. Fólie je uložena  v předpínacím zařízení, které je namontováno na oběžném rameni, které zajišťuje vlastní balení. Mechanické ovládání je pomocí lanovodů z kabiny traktoru a je kombinováno s počítadlem a automatickým zastavením balíku. Tento systém pracuje plně automaticky. Komfortnější elektronické ovládání pracuje rovněž plně automaticky. Pro traktory nižších tříd je možno tuto baličku doplnit opěrným válečkem.

PDF soubory

Fotografie

| tvorba www stránek: www.KALI.cz

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD