ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Nesené baličky na kulaté balíky

RW 1100

Jsou-li balíky přepravovány k balení do místa určení, je nesená balička RW 1100 ideálním řešením. Dodává se ve dvojím provedení : ruční lankové ovládání, které může být umístěno vně traktoru na držáky baličky , a nebo uvnitř traktoru. Jde o jednoduchou a osvědčenou mechanickou verzi, která je na přání vybavena počítadlem a automatickým zastavením stolu. Druhou variantou je komfortní dálkové ovládání z kabiny traktoru, který naváží a odváží balíky. Po umístění balíku na balící stůl se stisknutím tlačítka spustí proces balení. V době, kdy se balík obaluje fólií, odvážíme předešlý balík na úložiště. Po automatickém ukončení balícího procesu, stisknutím tlačítka balík vyklopíme a celý proces se opakuje. Jeden pracovník tak obsluhuje celou linku. Maximální hmotnost balíku je 1200 kg.

RW 1200 – samonakládací nesená balička

Pro balení v místě určení, ale i na vlastním pozemku je zvláště vhodná balička RW 1200 s maximální hmotností balíku 1200 kg. Dva válce slouží pro naložení vlastního balíku a zároveň s ním při balení otáčejí. Fólie je uložena  v předpínacím zařízení, které je namontováno na oběžném rameni, které zajišťuje vlastní balení. Mechanické ovládání je pomocí lanovodů z kabiny traktoru a je kombinováno s počítadlem a automatickým zastavením balíku. Tento systém pracuje plně automaticky. Komfortnější elektronické ovládání pracuje rovněž plně automaticky. Pro traktory nižších tříd je možno tuto baličku doplnit opěrným válečkem.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD