ZEM SPOL Tábor s.r.o. home - Zem spol Tábor - logo
ZEM SPOL Tábor s.r.o. | dovoz, prodej a servis zemědělských strojů
home - Zem spol Tábor
Zem spol Tábor home - Zem spol Tábor o nás - ZEM SPOL Tábor s.r.o. služby - ZEM SPOL Tábor s.r.o. kontakty - ZEM SPOL Tábor s.r.o. bazar - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. galerie - ZEM SPOL Tábor s.r.o. Ložiska - ZEM SPOL Tábor s.r.o.
lišta

Zastýlací vozy s mech. pohonem rozdružovacího válce

PRIMOR 2060 M / 2060 S

Tyto zastýlací vozy jsou k dispozici pouze v neseném provedení. Rozdružovací válec je poháněn 4-řadým řemenem s napínacím systémem POLYDRIVE (u typu M) a 4-řadým řemenem bez napínacího systému (u typu S). Díky tomu nedochází k propadáváni slámy. Foukání hmoty se provádí pevným výfukem až 18 m vpravo. Za příplatek je možné objednat místo standardního výfuku otočný výfuk o 300°, který  umožňuje foukání hmoty až 18 m vpravo a 13 m vlevo. Stroj lze používat na slámu, seno a siláž. V základní výbavě stroje je elektrické ovládání.

PRIMOR 3570 M / 5570 M

PRIMOR 3570 umožňuje naložení 2 kulatých balíků (jeden je na nakládacím čele a druhý ve vaně stroje) nebo 1 hranatého balíku. PRIMOR 5570 umožňuje naložení 3 kulatých balíků (jeden je na nakládacím čele a dva ve vaně stroje) nebo 1 hranatého balíku. Rozdružovací válec je poháněn 4-řadým řemenem s napínacím systémem POLYDRIVE. Foukání hmoty se provádí pevným výfukem až 18 m vpravo. Za příplatek je možné objednat místo standardního výfuku otočný výfuk o 300°, který  umožňuje foukání hmoty až 18 m vpravo a 13 m vlevo. Stroj lze používat na slámu, seno a siláž.  V základní výbavě stroje je elektrické ovládání.

PDF soubory

Fotografie

loga Partneři KUHN MANDAM PERARD